kurz AKO BUDOVAŤ IMUNITU U DETÍ  je len jednou časťou

[online kurzu pre mamičky] ZDRAVÉ DIEŤA

Bonusy ku kurzu

Lepšia imunita, menej chorôb, zdravé a šťastné dieťa

[online kurz pre mamičky] ZDRAVÉ DIEŤA je prepracovaný a overený návod, vďaka ktorému objavíte všetky spôsoby

 AKO bezpečne zlepšiť zdravie a imunitu Vášho dieťaťa KAŽDÝ DEŇ.

4 piliere online kurzu ZDRAVÉ DIEŤA

prirodzená podpora imunity

prírodná liečba a alternatívna medicína

imunoaktívna výživa

liečba bez liekov

AKO KURZ FUNGUJE?

✓ Kurz tvoria „lekcie“, ktoré sú kombináciou videí, textu a ebookov na stiahnutie

Všetko, čo potrebujete pre prístup je len internetové pripojenie

✓ Po zaplatení objednávky obdržíte prístupové údaje a môžete sa pustiť do kurzu. Váš prístup je  NEOBMEDZENÝ a časovo NEOHRANIČENÝ

✓ Ku kurzu dostávate aj možnosť kedykoľvek ma kontaktovať na individuálne odborné poradenstvo

VÁŠ PRÍSTUP K CELÉMU OBSAHUJE JE NEOBMEDZENÝ

Aká je cena?

Cena online kurzu pre mamičky ZDRAVÉ DIEŤA je momentálne 37,90 Eur.

 

Okrem lekcií AKO BUDOVAŤ IMUNITU U DETÍ, DOMÁCA SAMOLIEČBA HORÚČKY, HNAČKY, SOPLÍKOV A KAŠĽA a IMUNOAKTÍVNA VÝŽIVA Vám prinášame ďalšie BONUSY:

BONUS 1.

✓ Individuálne poradenstvo písomnou/ústnou komunikáciou

Každý organizmus je veľmi individuálny a preto si vyžaduje osobitý prístup. Odborné poradenstvo farmaceuta Vám pomôže pozrieť sa na situáciu z iného uhla a prispeje k efektívnemu riešeniu. Moje poradenstvo nenahrádza lekárske vyšetrenie.

BONUS 2.

✓ Užitočný e-book Deti a LIEKY – Ako ich podávať správne?

Pri každej liekovej forme, či už kvapky, masti alebo čapíky, treba vedieť, ako ich správne dieťaťu aplikovať. Nevhodným podaním sa môže ľahko stať, že sa do tela nedostane celá dávka lieku a liečba nebude účinná. Taktiež treba zvoliť vhodný nápoj, čas podania, kombináciu a takisto vedieť, kam doma liek odložiť. Každý liek aj výživový doplnok je  špecifický a preto by ste ako rodičia o jeho správnom použití mali vedieť všetko.

BONUS 3.

✓ Užitočný e-book Ako si ničíme imunitu? A svojim deťom tiež.

Súčasťou prirodzeného budovania silného imunitného systému je hlavne to, aby sme ho zbytočne neničili. A to žiaľ najmä vďaka chemickým liekom. Existujú 2 najčastejšie chyby, ktoré nesmieme robiť, aby sme nebránili imunitnému systému prirodzene fungovať. Pozrite sa na ne v tomto e-booku a Váš pohľad na imunitu sa určite rozjasní.

BONUS 4.

✓ online kurz 1. pomoc pre rodičov

Nikdy neviete kedy ju budete POTREBOVAŤ podať… A nikdy neviete kedy ju bude potrebovať Vaša mama, Vaše dieťa, vy…POTREBA podať prvú pomoc prichádza náhle. Bežný človek sa stáva záchrancom znenazdajky. Len si tak idete po ulici a zrazu „prááásk.“ Človek idúci oproti Vám padá k zemi. Alebo varíte obed a zabudli ste na stole tablety na bolesť hlavy. A zrazu „mamííí, mňam mňam…“ A už malého vidíte ako ich už zopár vylúpol z blistra a prehltol.  Čo teraz ?Stres, panika !!! ČO MÁM ROBIŤ? Stalo sa Vám to už? Mne áno. Dcérka mala vtedy niečo cez rok. Stačilo sa len raz otočiť a zrazu prehtla obal z lieku, ktorý som jej dávala pri prerezávaní zubov. Len „chrŕŕ.“ Iné nič. Nevedela dýchať. A ja tiež nie. Sanitka prišla až o 20 minút, a to že žijem v krajskom meste.Viete, aký čas vydrží mozog bez kyslíka? Asi 5 minút… Potom dochádza k nezvratnému poškodeniu a môže byť koniec. Práve preto musia rodičia vedieť podať prvú pomoc. Čakanie na záchrannú službu môže byť veľmi dlhé a môže byť neskoro. Naučím Vás to, chcete? Možno záchranite život!

Kto vytvoril tento kurz?

Moje meno je PharmDr. Lenka Bukviarová a založila som projekt Web zdravej rodiny. Okrem toho, že mám krásny titul „MAMA“ som aj  odborníčka na prevenciu a prirodzenú podporu imunity v každom veku. Mám vysokoškolské vzdelanie v odbore farmácia a 8 rokov praxe v lekárni, počas ktorej som zistila, že lieky nemajú a nesmú byť nikdy prvou voľbou, ale naopak poslednou.

V online kurze ZDRAVÉ DIEŤA nájdete:

✓ odbornosť- overené vedecké poznatky  prevedené do ✓ praxe a odskúšané na sebe, svojej rodine a svojom dieťati

 ✓ empatiu a rodičovský nadhľad

✓ neustály kontakt so mnou a moje odborné poradenstvo

Pozor: Nie som pediater, nie som imunológ a ani ich prácu nenahrádzam, ale DOPĹŇAM.

Čo Vám môže tento kurz dať ?

Detská imunita sa v prvých rokoch života vyvíja a preto bývajú malé deti častejšie choré – a to najmä keď nastúpia do kolektívu. Pritom väčšinou nejde o žiadnu poruchu imunity, ale o prirodzený jav, keďže sú zrazu vystavené mnohým patogénom (baktériám a vírusom), s ktorými sa predtým nestretli.

ALE…

Nie všetky deti sú na tom rovnako – niektoré bývajú choré častejšie a niektoré menej často.

V ČOM JE TEDA TEN ROZDIEL?

Kým sa to dozviete, musím Vám povedať môj príbeh.

Prirodzenosť a príroda namiesto chemických liekov

Aj ja som bývala chorľavé dieťa – často u lekára a často na antibiotikách.

Keď som študovala farmáciu, zistila som že lieky sú dobrý sluha, ale zlý pán. Mnohé majú nežiaduce účinky a vzájomné interakcie. Po rokoch praxe môžem povedať, že dlhodobému alebo častému užívaniu liekov sa treba vyhnúť. Užívať lieky treba, len keď je to naozaj potrebné – ako záchranné koleso. Ale potom treba hľadať príčinu choroby a žiť tak, aby sa nevrátila.

Liečiť sa je OMNOHO zložitejšie. Naučiť sa treba najmä PREVENCIU.

Keď som pár rokov po škole s radosťou zistila, že budem mama, začala som sa venovať téme detskej imunity. Chcela som len TO, čo každá mama – ZDRAVÉ a ŠŤASTNÉ DIEŤA. Chcela som, aby bolo čo najmenej choré, aby malo dobrú obranyschopnosť a aby nebolo večne na antibiotikách ako deti polovičky mojich kamarátiek, ktoré už z toho boli zúfalé.

Skrátka, aby sme si mohli spolu užívať v zdraví.

Začala som sa o to starať hneď od bábätka a popritom som vybudovala akýsi osobný systém zdravia.

Ako rástla, videla som, že to DOKONALE FUNGUJE.

Viem, že PRÁVE vďaka môjmu systému nebývala nikdy chorá, kým sme boli spolu na materskej a že vďaka tomu zvládla nástup do kolektívu bez akýchkoľvek zdravotných problémov.

 Za celý svoj život nebrala žiadne antibiotiká ani iné chemické lieky.

V kolektíve patrí medzi odolné deti a kým ostatní tam chodia kvôli chorobe každý druhý týždeň, ona sa drží skvele.

 

Všetko čo máme v hlave pevne zakódované, máme vďaka návykom z detstva.

TO čo nás naučili a TO čo vidíme ako vzor u rodičov – to nám potom zvyšok života pripadá bežné a držíme sa toho ako železnej košele.

A vtedy som to pochopila…

Začať klásť základy celoživotnému zdraviu treba odmalička- a to jednoducho prostredníctvom budovania zdravých návykov.

 

Vďačím za to jednej absolútne kľúčovej veci: môjmu systému zdravia,

ktorý si už NEchcem nechávať pre seba

 

Vrámci kurzu Vás (okrem bonusov) čakajú Vás tieto 3 hlavné lekcie:

Prečo práve TIETO  témy?

V ľudskom organizme VŠETKO SO VŠETKÝM SÚVISÍ. Imunitný systém je veľmi zložitý a prepojený s ďalšími systémami v tele, napríklad s tráviacim alebo nervovým.

Preto sa na tému zdravia a imunity treba pozerať komplexne. Systém 3 po sebe idúcich lekcií vysvetľuje imunitu ako celok jednoduchou a zrozumiteľnou rečou.

Vrámci kurzu sa dozviete nielen ako imunitný systém FUNGUJE a ako ho jednoducho PODPORIŤ, ale aj ako si ho nechtiac narúšame – či už nesprávnou výživou alebo inými  málo známymi „detailami.“ 

Vývoj detskej imunity je dlhoročný proces a práve preto sú deti v ranom veku náchylné na rôzne infekcie. Ich obranyschopnosť nie je rovnaká ako u dospelých a užívanie výživových doplnkov na podporu imunity v detstve nie je rutinou práve kvôli faktu, že imunita sa počas prvých rokov stále vyvíja. Jedinou možnosťou ako u najmenších imunitu podporiť sú tzv.

PRIRODZENÉ CESTY PODPORY IMUNITY

medzi nimi správna výživa, zdravá životospráva a denný režim, otužovanie a ďalšie. Dôležité však je aj uvedomiť si faktory, ktoré imunitu znižujú. Sem patrí napríklad nadmerná (denno-denná) konzumácia spracovaných potravín, ale aj prekúrené domácnosti v zime (napadlo by Vás to?) a ďalšie. Čo si pod týmto všetkým predstaviť a ako to postupne uviesť do reality ?

To dopodrobna rozoberáme na 1.lekcii kurzu AKO BUDOVAŤ IMUNITU U DETÍ »» 

Nie je neobvyklé, že choroba občas rodičov prekvapí. Raz zvýšená teplota, hnačka, soplíky, nádcha či kašeľ. Vášmu lekárovi sa zrejme mimo ordinačných hodín nedovoláte a preto sa musíte spoľahnúť len na seba.

Je preto potrebné, aby rodičia vedeli zvážiť, kedy situáciu dokážu zvládnuť sami (s pomocou prírody a lekárne) a kedy radšej bežať na pohotovosť. Prvý krok domácej samoliečby by mal vždy urobiť rodič. Ako postupovať v závislosti od veku, situácie, intenzity symptómov a hlavne aké sú varovné príznaky, že je najvyšší časť ísť k lekárovi?

Do detailov vysvetlím, čo pri detských chorobách nepodceniť a ako sa správne zachovať na 2. lekcii kurzu DOMÁCA SAMOLIEČBA HORÚČKY, HNAČKY, SOPLÍKOV A KAŠĽA?»» 

Významnou súčasťou imunitného systému je orgán tenké črevo a jeho lymfoidné tkanivo tzv. Peyerove plaky. Tu sa nachádza množstvo buniek imunitného systému, napríklad dendritické bunky, makrofágy, B a T lymfocyty a ďalšie. Prirodzenou súčasťou tráviaceho traktu sú aj probiotické baktérie. Dospelý človek ich má v sebe asi 1,5 kg a táto zmes sa nazýva mikroflóra.  Zdravo kolonizované črevo je nevyhnutné pre správne fungovanie imunitného systému a preto môžeme povedať, že probiotiká sú tzv. „ imunitný dozor.“ Probiotické baktérie majú funkciu zachytiť toxíny z prostredia a cudzorodé baktérie, čím chránia pred infekciami a prirodzene detoxikujú. Viete ktoré potraviny sú bohaté na probiotiká? Nie sú to iba mliečne produkty so živou kultúrou. Okrem probiotík existuje celý rad vitamínov, minerálov a ďalších látok, ktoré stojí za to zaradiť do bežnej výživy.

O tom, aká výživa podporuje imunitný systém a ako potraviny spracovávať, aby si zachovali maximálnu výživovú hodnotu sa budeme rozprávať na  3. lekcii kurzu IMUNOAKTÍVNA VÝŽIVA»»

Prečo investovať do tohto kurzu?

 Každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. Chceme, aby dobre rástli, vyvíjali sa, správne jedli, boli šťastné atď. Toto všetko sa odvíja od zdravia. Pamätáte sa, ako ste si pred pôrodom starostlivo vyberali pediatra? Pýtali ste sa kamarátiek, čítali postrehy iných mamičiek a hľadali toho najlepšieho. A to preto, lebo ste chceli, aby bolo v dobrých rukách. Lebo Vám na zdraví Vášho dieťatka záleží. 

Avšak, Vaše dieťa je v prvom rade vo Vašich rukách… Váš prístup je vždy ten prvý. Vy ste tá (ten), od koho prístupu a reakcie veľa závisí.

A o to presne ide aj na mojich kurzoch. Snažím sa vzdelávať rodičov vo veciach, ktoré musia riešiť denno-denne od narodenia až po dospelosť dieťaťa. Či už ide o prevenciu chorôb, podporu imunity, výživu, denný režim podanie lieku, domácu samoliečbu horúčky či hnačky atď.

Moje kurzy nenahrádzajú lekárske vyšetrenie a odborný prístup lekára, ale snažia sa ho dopĺňať. Za cenu kurzu môžete ísť s partnerom na jednu večeru…alebo kúpiť drobcovi nové hračky…alebo investovať do vlastnej rodiny a veľa dôležitého sa dozvedieť o zdraví. To využijete celý život- nie len na chvíľu a  nie len pri malom dieťati, ale aj na sebe a celej rodine.

Je tento kurz pre mňa naozaj to pravé?

Obsah kurzuje pre Vás tematicky vhodný ak ste:

  1. Budúci rodič v očakávaní pretože sa rozprávame aj o tom, od čoho závisí aká bude imunita ešte nenarodeného dieťatka a ako ju môže matka ovplyvniť už pred počatím a počas tehotenstva

  2. Rodič bábätka či mladšieho dieťatkapretože si povieme o tom, že rodič, ktorý je s dieťatkom ešte doma má úžasné možnosti ako mu úplne prirodzenými spôsobmi pomôcť budovať imunitu, zdravé návyky a správny štart do života.

  3. Rodič jasličkára, škôlkara a školáka nástup a pobyt v kolektíve je pre imunitný systém náročné obdobie, keďže je vtedy organizmus vystavený vplyvom nových baktéri a vírusov. Imunita sa musí novému prostrediu najprv prispôsobiť. Aj počas tohto obdobia sa však dá správnymi režimovými opatreniami, malými zmenami v dennom režime, správnym prístupom atď. toto prechodné obdobie lepšie prekonať.

  4. Vy sami- ak aj nemáte deti počas kurzu sa dozviete všetko o tom, ako imunita funguje, ako ju podporiť a ako eliminovať faktory, ktoré znižujú aktivitu buniek imunitného systému.

Vaše referencie

„Doporučujem absolvovať prednášku maminy. Nie je to iba o imunite, ale aj o tom ako chorobám reálne predchádzať.“ Lea

„Je to úplne jednoduché – naučila som sa, čo zaradiť do stravy a denného režimu a chorobnosť značne klesla. A to už Oli išiel do škôlky.“ Janka

„S malým sme chodili už aj na imunológiu. Na prednáške nám však pani doktorka presne vysvetlila ako telo funguje a doporučila aj úpravu stravy, ktorá posilní imunitu. V kombinácii s liekmi od imunologičky sme na tom oveľa lepšie.“ Dana

„Ďakujem Lenka za Vašu prednášku. Človek si myslí, že len výživové doplnky posilnia imunitu. Vďaka Vám som sa dozvedela, že to pri malých deťoch môže byť zradné a že sa to dá prirodzenou cestou.“ Beba

Po objednávke máte obsah kurzu k dispozícii už NAVŽDY. 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Ako a kedy budem kurz sledovať?

Po objednávke získate doživotný prístup ku všetkým lekciám. Pozerať môžete KEDYKOĽVEK a KDEKOĽVEK z mobilu, tabletu alebo PC. Na Vaše otázky odpovieme v správach alebo v komentároch pod videami.

2. Cena  je pre mňa jednorázovo vysoká. Dá sa zaplatiť aj v 2 splátkach?

Áno. Rozumieme, že naši poslucháči sú väčšinou mamičky na rodičovskom príspevku. Ak je pre Vás suma vysoká, dajte nám vedieť a spoločne sa dohodneme.

 ČO JE TO ONLINE KURZ

Online kurz  je internetový kurz. Po zakúpení kurzu  dostanete Vaše osobné prihlasovacie údaje a adresu, kde sa pripojíte. Okrem videí v kurze nájdete e-booky (e-knihy), články, tipy a ďalší obsah, ktorý Vám viac priblíži a vysvetlí problematiku kurzu. Celý obsah kurzu je Vám neustále k dispozícii.

VÝHODY ONLINE KURZU

Online kurz sledujete v pohodlí domova a vtedy, keď máte na to čas. Veľkou výhodou je, že nemusíte nikam odchádzať a hľadať niekoho, kto Vám postráži deti, kým ste preč niekde na prednáške. Kurz je rozdelený na jednotlivé lekcie, ale tempo, v akom kurzom prejdete je iba na Vás. Prístup máte aktívny už nastálo. Okrem toho som Vám k dispozícii na osobnú konzultáciu cez FB messenger.

   AKO SA PRIPOJÍM

Kliknete na link a zadáte Vaše prihlasovacie údaje, ktoré Vám pošleme okamžite po pripísaní Vašej platby. Pripojíte sa z mobilu, tabletu alebo počítača.  Jediné, čo potrebujete je prístup na internet. TIP:  Súčasťou niektorých kurzov sú aj audio nahrávky, ktoré si môžete stiahnuť a počúvať ich z mobilu cez sluchátka pri kočíkovaní alebo na ihrisku.

PharmDr. Lenka Bukviarová

Šťastná mamina 2 dcér, vyštudovaný farmaceut, aromaterapeut, podporovateľka celostnej medicíny a zakladateľka osvetových projektov pre rodičov Web zdravej rodiny a Škola zdravia pre mamičky.

info@webzdravejrodiny.sk