4. ČASŤ

ZDARMA E-BOOKY AKO BONUS na záver skúšobnej verzie »»»

Pri každej liekovej forme, či už kvapky, masti alebo čapíky, treba vedieť ako ich správne dieťaťu aplikovať. Nevhodným podaním sa môže ľahko stať, že sa do tela nedostane celá dávka lieku a liečba nebude účinná. Dôsledkom toho sa liečba musí zbytočne opakovať, čo môže predstavovať opätovnú záťaž citlivého detského organizmu. 

Tento e-book Vám pomôže nielen naučiť sa ako správne lieky aplikovať, ale podá aj prehľad o najčastejšie podávaných liekoch v detskom veku, medzi nimi vitamín D, C, probiotiká či antibiotiká.

Prajem príjemné čítanie! V prípade otázok má neváhajte kontaktovať na info@webzdravejrodiny.sk.

Súčasťou prirodzeného budovania silného imunitného systému je hlavne to, aby sme ho zbytočne neničili svojim vlastným pričinením. A to žiaľ najmä vďaka liekom chemickej podstaty a toxickým látkam zo stravy a životného prostredia. Existujú 2 najčastejšie chyby, ktoré nesmieme robiť, aby sme nebránili imunitnému systému prirodzene fungovať. Dočítate sa o nich v e-booku pod názvom Ako si ničíme imunitu.

ČO ZÍSKAM AK BUDEM V KURZE POKRAČOVAŤ?

ĎALŠÍCH 12 TÝŽDŇOV SO MNOU V TÝCHTO 6 ONLINE KURZOCH

AKO MI ŠKOLA ZDRAVIA PRE MAMIČKY POMÔŽE?

„Škola zdravia pre mamičky je prepracovaný a overený návod ako prirodzeným spôsobom budovať detskú imunitu už od bábätiek.

Predstavím Vám „systém zdravia a lepšej imunity,“ ktorý Vám nielen pomôže uľahčiť nástup do kolektívu, ale dá základy celoživotnému zdraviu.

Zdravie Vášho dieťaťa je v prvom rade vo Vašich rukách…“

Odporúčania mamičiek

PharmDr. Lenka Bukviarová, mamina/farmaceut-lekárnik

AKO ŠKOLA ZDRAVIA FUNGUJE?

✓ Školu tvoria jednotlivé kurzy a lekcie, ktorými postupne prechádzate vlastným tempom

Všetko, čo potrebujete k účasti je len prístup na internet

✓ Váš prístup je aktívny NEobmedzene

✓ Ku každému kurzu dostávate ako bonus individuálne odborné poradenstvo