Kúsok preto, že zdravie sa kúpiť nedá, však… Ale tí ktorí ma už poznáte, viete, že jednoduchou prevenciou a správnou podporou imunity a tým aj celkového zdravia sa dá zdraviu veľmi napomôcť, a to aj (či hlavne) v prípade tých najmenších.

V poslednom čase sa na Vianoce maximálne snažím „trafiť do čierneho,“ keď vyberám vianočné darčeky. Vždy rozmýšľam čo ten daný človek naozaj potrebuje, čo mu prinesie úžitok a čo ho poteší.  A keď sa nad tým zamýšľam, vždy niečo vymyslím a trafím to.

Tento rok bol pre mňa nádherný v tom, že som po živých prednáškach objavila aj kúzlo webinárov. Od leta som ich na internete urobila asi 10. Mám od Vás neustále úžasnú spätnú väzbu, za ktorú ĎAKUJEM.

Vidím, že na webináre radi chodíte, vidím, že Vám to prináša veľa do bežných dní a hlavne vidím, že Vám zlepšujú zdravie a život.  Mám v hlave desiatky nápadov na nové webináre a stále na nich pracujem.  ČO JE TO WEBINÁR?

Vianočné poukážky na webináre

Ak už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi pre rodinu a priateľov, ktorí sú rodičmi, darujte im poukážku na moje webináre. Darujete im tak moje vlastné know-how, moju podporu, iný pohľad na mnoho vecí a možno nový prístup k zdraviu. Alebo si poukážku darujte sami, veď vy si to mamky zaslúžite!

PharmDr. Lenka Bukviarová

Šťastná mamina 2 dcér, vyštudovaný farmaceut, aromaterapeut, podporovateľka celostnej medicíny a zakladateľka osvetových projektov pre rodičov Web zdravej rodiny a Škola zdravia pre mamičky.

info@webzdravejrodiny.sk