Pýtate sa ma už od septembra 🙂 Tak odpoviem týmto článkom a videom.

Čo sa týka detskej imunity, som zástancom prirodzených spôsobov podpory imunity – napríklad formou otužovania či imunoaktívnej výživy.

Druhým spôsobom je podpora imunity formou výživového doplnku. Najčastejšie sa stretnete s výživovými doplnkami s obsahom vitamínu C, betaglukánu, kolostra, rybieho oleja či rakytníka. Ako si ale v záplave reklamy vybrať ten správny, aby ste zbytočne nevyhodili peniaze za nekvalitný produkt? Mám pre Vás niekoľko tipov.

Ako to teda je? Hlavný „message“ si pozrite vo videu. V článku nájdete ďalšie dôležité info.

Výživový doplnok má zo zákona iba štatút potraviny, v žiadnom prípade nie lieku. Výrobca výživového doplnku zodpovedá len za jeho zdravotnú nezávadnosť. Výživový doplnok nepodlieha ani zďaleka takým prísnym kontrolám ako liek a žiadna lieková autorita ani žiaden iný úrad si rutinne neoveruje, či skutočné zloženie výživového doplnku naozaj zodpovedá tomu, čo výrobca uvádza v príbalovej informácii alebo na obale. Ako si teda vybrať a na čo si dať pozor? Moje tipy čítajte tu <<<

PharmDr. Lenka Bukviarová

Šťastná mamina 2 dcér, vyštudovaný farmaceut, aromaterapeut, podporovateľka celostnej medicíny a zakladateľka osvetových projektov pre rodičov Web zdravej rodiny a Škola zdravia pre mamičky.

info@webzdravejrodiny.sk